Nieruchomości Cechu

14

Joselewicza
Sala konferencyjnej w podwórzu przy ul. Berka Joselewicza 14

Cech dysponuje dużą Salą Konferencyjną, która służy głównie celom statutowym, ale możliwe jest również jej wynajęcie. Sala jest w stanie pomieścić do 60 osób. Sala jest wyposażona w projektor multimedialny, DVD oraz VIDEO. Istnieje również możliwość podłączenie pod projektor komputera. Koszt wynajmu do uzgodnienia. Aby zarezerwować salę, należy się skontaktować z biurem Cechu.

2

Królewska
Budynek biurowy w Centrum Krakowa, przy ul. Królewskiej 2

Budynek przy ul. Królewskiej 2 jest nowoczesnym biurowcem, w którym wciąż są prowadzone inwestycje mające na celu podniesienie jego funkcjonalności. W samym roku 2005 przeprowadzono już modernizację sieci elektrycznej, a także założono infrastrukturę Intranet/Internet z bardzo szybkim łączem internetowym. To wszystko sprawia, że jest to budynek biurowy bardzo aktrakcyjny dla Firm poszukujących tanich biur w centrum Krakowa pod wynajem.

14

Joselewicza
Kamienica mieszkalno-biurowa, w dzielnicy Kazimierz, przy ul. Berka Joselewicza 14

Jest to budynek w pełni wykorzystany na mieszkania oraz biura. To właśnie w nim mieści się biuro Cechu. Dzięki skutecznej walce kolejnych Zarządów Cechu budynek przy Joselewicza, mimo usilnych starań poprzedniego ustroju, nigdy nie został odebrany Rzemieślnikom. Z tyłu budynku mieści się Sala konferencyjna, która jest wykorzystywana zarówno na cele statutowe jak i wynajem firmom trzecim.